Угода користувача

Готель «Карпати» в Мигово пропонує сучасні європейські номери категорій: «Стандарт», «Напівлюкс», «Люкс», «Двокімнатний Люкс», «Двокімнатний Мансард» та «Апартаменти з сауною».

За проживання дітей до 6-ти років разом із дорослими (без наявності додаткового місця у номері) оплата не враховується. За наявності дод. місця та проживання дитини до 6-ти років окремо від батьків оплата береться 50% від актуальної ціни за дод. місце. За дитину старше 6 років має бути обов'язкова оплата за добу.

Умови розміщення
1. Готель працює для Вас 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
• Час прибуття до готельного фонду: після 14:00
• Час виселення у готельному фонді: до 12:00
• Час прибуття до сімейного фонду: після 16:00
• Час виселення у сімейному фонді: до 14:00

Оплата стягується за добу проживання згідно з розрахунковим часом.

2. При проживанні менше доби, оплата провадиться за повну розрахункову добу відповідно до встановленого часу поселення та розрахункової години.

3. При достроковому виїзді у зв'язку із скороченням терміну проживання в готелі в порівнянні із заброньованим терміном проживання, Гість зобов'язується попередити Готель про таке скорочення терміну проживання за добу та сплатити штраф у розмірі доби проживання та зробити розрахунок за фактично надані готельні послуги.

4. Вартість номеру наведена з урахуванням податків.

5. У вартість номера включено сніданок у ресторані готелю.

6. Номер у готелі надається гостю при пред'явленні ним паспорта або іншого документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний або службовий паспорт, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи моряка, посвідка на проживання особи, яка проживає в Україні, але не є громадянином України, національний паспорт іноземця або документ, який його замінює та віза на право перебування в Україні, свідоцтво про народження неповнолітніх, які не досягли 16 років, посвідчення водія, для військових — особисте посвідчення або військовий квиток, посвідчення особи, видане за місця роботи Гостя та ін.), а також заповнення та підписання реєстраційної картки гостя.

Додаткова плата
1. Діти віком до 6 років включно розміщуються безкоштовно в одному номері з батьками без надання додаткового місця, якщо таке не потрібно (при потребі можливе розміщення за оплату – 200 грн). За розміщення дітей віком від 6 років, дорослих на додатковому місці та за надання дітям до 6 років додаткового місця в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю. Вартість можна дізнатися, звернувшись до адміністрації або центрального відділу бронювання, а також через модуль бронювання на сайті www.karpaty-migovo.com.ua

2. Гість має право запрошувати відвідувачів до свого номера з 07:00 до 23:00. У випадку, якщо відвідувач залишився в номері після 23:00, гостю необхідно доплатити різницю між двомісним та одномісним проживанням у разі, якщо Гість платив лише за одномісне розміщення. Якщо у номері вже зареєстровано двох гостей, за розміщення дорослих на додатковому місці в номері стягується плата згідно з прейскурантом готелю.

3. Гість зобов'язаний відшкодувати збитки готелю у разі втрати або пошкодження майна готелю, а також відповідає за порушення, заподіяні ним особами (відвідувачами). Розмір збитків визначається адміністрацією готелю.

У нас не курять
1. Куріння тютюнових виробів, електронних сигарет та кальянів у номерах та на території всього готелю (коридори, холи, ресторан тощо) не допускається. У приміщенні готелю Карпати Мигово дозволяється курити лише у спеціально відведеному місці.

2. За куріння у заборонених місцях Гість зобов'язується сплатити штраф у розмірі 50% від вартості номера на добу за кожне порушення.

Ранній заїзд / Пізній виїзд
1. Ранній заїзд оплачується додатково у розмірі 50% від вартості доби проживання в номері (сніданок входить у вартість).

2. Пізній виїзд оплачується додатково у розмірі 50% вартості доби проживання.

Умови оплати
1. Оплата за проживання проводиться при заїзді. Ви можете сплатити готівкою, кредитною карткою.

2. Підтверджуючи бронювання номера в готелі, гість приймає та погоджується з умовами готелю, у тому числі з порядком ануляції замовлення та правилами, що діють у разі незаїзду.

3. Ціни вказані у гривнях. Оплата за проживання здійснюється у гривнях. Ми приймаємо оплату готівкою, банківським переказом або банківськими картками міжнародних платіжних систем: Visa, Master Card, Liqpay та ін.

4. У вартість номера не включено туристичний збір, запроваджений адміністрацією міст України. Туристичний збір оплачується окремо.

Туристический сбор
Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, створена відповідно до закону та перспективного плану формування територій громад, про встановлення туристичного збору та тимчасово розміщуються у місцях проживання (ночування), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.

Туристичний збір не включено у вартість номера та сплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати:– Особи з інвалідністю, діти з інвалідністю, які мають при собі відповідні документи та особи, які їх супроводжують (не більше одного супроводжуючого для осіб з інвалідністю І групи або дітей-інвалідів).– Ветерани війни, які мають при собі відповідне посвідчення (зокрема учасники АТО).– Учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які мають при собі відповідне посвідчення.– Особи, які прибули за путівками (курсуваннями) до санаторіїв та пансіонатів, які мають при собі путівку.– Діти віком до 18 років.

Відміна бронювання
1. Скасування бронювання раніше, ніж за 14 днів до прибуття в готель (дати заїзду) можливе, з перенесенням бронювання на 6 місяців наперед.

2. У разі скасування бронювання менш ніж за 14 днів до прибуття в готель (дати заїзду) або у разі не заїзду, сума передоплати у розмірі 30% не повертається та вважається штрафом.

У готелі забороняється
1. Виносити з ресторану посуд, столові прилади, продукти харчування та напої без попереднього узгодження з адміністрацією ресторану.

2. Приносити та зберігати у готелі (номері) речовини, матеріали та предмети, небезпечні для життя людей.

3. Залишати у номері сторонніх осіб (особи, які не заповнювали та не підписували реєстраційну картку гостя), а також передавати їм ключі від номера.

4. Користуватися електронагрівальними приладами, які не входять до комплектації номера.

5. Використовувати обладнання готелю та номери не за призначенням.

6. Порушувати спокій гостей після 23:00.

7. Приносити та зберігати на території готелю вогнепальні, газові, пневматичні та інші види зброї, спеціальні пристрої, бойові припаси, пристрої та патрони до них. У разі наявності у Гостя зброї, спеціальних пристроїв, бойових припасів та патронів до них Готель має право відмовити в поселенні.

8. Тримати у номері тварин, птахів, рептилій тощо. без погодження з адміністрацією готелю.

9. Переставляти та виносити меблі з номера без погодження з адміністрацією готелю.

10. Виявляти агресію чи дії, що загрожують безпеці здоров'я чи майна інших осіб.

11. Завдавати шкоди майну готелю.

12. Розміщувати в номері гостей після 23:00 без оплати та реєстрації перебування в готелі.

13. Залишати без нагляду неповнолітніх дітей, допускати їх перебування на вулиці та сходових майданчиках.

14. Самостійно усувати неполадки, що виникли під час користування електромережею, електрообладнанням, водопроводом, каналізацією, сантехнікою та іншими предметами, що є оснащенням готелю.

15. Сушити гриби, ягоди, фрукти у номері.

16. Вимикати датчики пожежної сигналізації.

17. Без необхідності вмикати кнопку оповіщення про пожежу. За помилковий виклик пожежної служби передбачено штраф у розмірі 15 000 грн.

18. Викидати сміття із вікон номера.

19. Використовувати піротехнічні засоби, бенгальські вогні, свічки у номерах та на території готелю без погодження з адміністрацією.

20. Курити в номерах, холах та приміщеннях готелю як сигарети, так і кальяни.

Проживання з тваринами
1. До тварин, з якими допускається проживання у всіх готелі «Карпати Мигово», належать лише невеликі собаки не бійцівських порід. Готель залишає за собою право відмовити у поселенні гостя з твариною.

2. Проживання тварини в готелі дозволяється в кількості не більше двох в одному номері.

3. Гості, які прибули на відпочинок до готелю з тваринами, повинні мати паспорт тварини та довідку від ветеринарного лікаря з позначкою про всі щеплення, які робилися тварині.

Територія басейну
1. Вхід на територію басейну за документами, що належать іншим особам або без належних документів (санаторно-курортна книжка, оплачена квитанція на разове відвідування басейну);

2. Плавати у басейні дітям до 14 років без супроводу дорослого

3. Бігати на території басейну, стрибати з бортів басейну, створювати перешкоди на воді іншим відвідувачам басейну

4. Входити у воду з жувальною гумкою;

5. Плавати у басейні з використанням спеціальних засобів (ласти, акваланги тощо) без дозволу працівників басейну;

6. Приносити в басейн, в зону відпочинку та вживати продукти харчування, напої;

7. Курити, вживати алкогольні напої, наркотичні засоби та токсичні речовини;

8. Плавати у стані алкогольного, токсичного чи наркотичного сп'яніння;

9. Забруднювати приміщення та споруди басейну, у тому числі кидати на підлогу використану жувальну гумку;

11. Заборонено пересувати шезлонги територією відкритого басейну.

12. Заборонено займати шезлонг за відсутності.

13. Відвідувати басейн особам, які хворіють на інфекційні, вірусні та інші заразні захворювання, а також особам з відкритими ранами та/або іншими порушеннями здоров'я, які можуть спричинити загрозу для здоров'я та/або життя самої особи або інших відвідувачів.

14. Відвідувач басейну повинен суворо дотримуватись правил внутрішнього розпорядку Басейну, правил техніки безпеки, протипожежної безпеки, санітарно-гігієнічних вимог персоналу басейну;

15. Відвідувач басейну повинен дотримуватись громадського порядку та загальноприйнятих норм поведінки, поводитися поважно по відношенню до інших відвідувачів, персоналу Басейну, не допускати дій, що створюють небезпеку для оточуючих.

16. Відвідувач при відвідуванні басейну повинен мати при собі купальні речі (плавки, купальник), шльопанці.

17. Ходити в зоні басейну босоніж не рекомендується – це небезпечно.

18. За цінні речі, залишені без нагляду, адміністрація відповідальності не несе.

Розрахувати вартість відпочинок

Заповніть форму внизу. Після ми зв'яжемося з Вами.Адміністратор запропонує Вам найкращі варіанти та допоможемо легко оформити бронювання

Дякуємо! Ваша заявка отримана!
Ой! Щось пішло не так під час відправлення форми.