Відпочинок в Карпатах з СПА

Карпатська Купіль на дровах – цілковитий релакс в серці Карпат, який сприяє фізичному і психологічному розслабленню.

Детальніше

Наша сауна на компанію зроблена з дикої липи. Тут Ви зможете оздоровити своє тіло, отримати величезний заряд енергії та відпочити від міської метушні.

Детальніше

Тут Вас чекають 11-метровий критий басейн, джакузі під відкритим небом. До Ваших послуг басейн який ідеально підходить як для дітей, так і для дорослих

Детальніше

Ми даємо Вам можливість відволіктися від повсякденної метушні і насолодитися таїнством двох стихій: невагомості повітря і трепету води.

Детальніше

Гуцульський чан - це великий казан на вогні під відкритим небом, в якому лежать люди, щоб приготувати собі відмінний настрій, загартувати здоров'я ..

Детальніше

Масаж допомагає розслабитися і заспокоїтися, уникнути захворювань, пов'язаних зі стресом, зняти болі, напругу в м'язах, посилити функції ...

Детальніше

Фітобар - це місце, де після спортивних, оздоровчих і косметологічних процедур Вам запропонують трав'яні чаї, кисневі коктейлі, свіжовичавлені соки.

Детальніше

SPA (СПА) - відпочинок вже давно перестав бути чимось екстравагантним і став невід'ємною частиною життя сучасної людини, яка стежить за своїм здоров'ям.

Детальніше

Перебування у воді підійдуть як для людей, що віддають перевагу неквапливому плаванню, так і для людей, яким подобається активне плавання

Детальніше

Турецька лазня хамам має незаперечний цілющий вплив не тільки на тіло, але і на душу людини, який відвідав її. Красота будови здавна вражала своїм нарядним архітектурним стилем. .

Детальніше
Оплата брони
Ukrainian